Szczenięta/Puppies

SZCZENIĘTA URODZONE W NASZEJ HODOWLI

Wychowywane są w domu, wsród ludzi, bez klatek ! od początku przyzwyczajone do odgłosów dnia codziennego.   Hodowlę opuszczają po przeglądzie miotu, zaszczepione , odrobaczone i zachipowane.  Maluszki zawsze posiadają metryki urodzenia ZkwP (FCI) uprawniające do odbioru pełnego 4 pokoleniowego rodowodu (rodowód wyrabia nowy właściciel na własne nazwisko), kopię przeglądu motu (inne dokumenty do wglądu).  Otrzymają też wyprawki (obróżka, kocyk i legowisko, zabawki, karma na start).


SZCZENIĘTA URODZONE PO NASZYCH REPRODUKTORACH : 
Udostępniamy również do kryć nasze reproduktory i również po nich polecamy maluszki. Nasze psy dostępne są do kryć wyłącznie dla suk z uprawnieniami ZKwP. Nie zgadzam się na krycie suk zaniedbanych oraz lękliwych bojących sie dotyku człowieka. Zgodnie z regulaminiem ZKwP mam prawo również odmówić krycia bez podania przyczyny.

  

   ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO WYBORU NAJLEPSZEGO DOMU DLA SZCZENIĘCIA !

w tej chwili nie posiadamy szczeniąt na sprzedaż

ale POLECAMY SZCZENIĘTA po naszych reproduktorach :


śniada jedynaczkę urodzoną w hodowli Kwiat Bałtyku FCI dn 16.10.2018, to pierwsza córeczka naszego Amira  (a tym samym wnuczka Roxi oraz Dastana - bo mamą suczki jest córka Dastana Estera Kwiat Bałtyku FCI )
oraz  trikolorową jedynaczkę po Dastanie  urodzoną w hodowli SZEROKA POLANA 
tel. 604-786-290